AUG. ARVIDSONS BILFIRMA

Vår personal

Bilförsäljning

Lennart Arvidson

Lennart Arvidson

VD/säljare

Email: lennart@arvidsonsbil.se

Stefan Olsson

Stefan Olsson

Säljare

Email: stefan@arvidsonsbil.se

Verkstad

Hans Bergström

Hans Bergström

Servicemarknadschef

Email: hans@arvidsonsbil.se

Tommy Carlsson

Tommy Carlsson

Technical Advisor

Email: tommy@arvidsonsbil.se

Tarmo Haapajoki

Tarmo Haapajoki

Technical Advisor

Email: tarmo@arvidsonsbil.se

Gunnar Karlsson

Gunnar Karlsson

Rekonditionerare

Anders Gustavsson

Anders Gustavsson

Servicetekniker

Email: anders@arvidsonsbil.se

Reservdelar

Christer Svensson

Christer Svensson

Reservdelschef

Email: christer@arvidsonsbil.se

Ekonomi

Ewa Arvidson-Johansson

Ewa Arvidson-Johansson

Ekonomiansvarig

Email: ewa@arvidsonsbil.se

Biladministration

Monica Arvidson

Monica Arvidson

Administratör

Email: monica@arvidsonsbil.se

AUG. ARVIDSONS BILFIRMA

Aug.Arvidsons Bilfirma AB grundades 1927. Vår målsättning är att kunderna skall känna en familjär stämning med snabba och korrekta besked om och för PEUGEOT.
Öppetttider:
Försäljning:
Mån-Fre 07:15-18:00, Lör 10:00-13:00
Verkstad:
Mån-Fre 07:15-16:15, Lör-Sön stängt

Mer information

Missa inte